Suursponsorid

ituk.horisontal.long.colored.nottu

ITÜK

ITÜK ehk IT-teaduskonna üliõpilaskogu on mittetulunduslik tudengi-organisatsioon, loodud 2005 aastal täitma infosulgu teaduskonna tudengite ja ülikooli vahel. ITÜK-il tähtis ülikooli esindav roll tudengilt tudengile ja abituriendile. Kuna organisatsioon ei kuulu TTÜ halduse alla, annab see meile mõnevõrra vabadust olla tudengi ning me anname endast parima seda tehes, ühise eesmärgi nimel, luues kõigile paremat õppekeskkonda: sisustades vaba aega erinevate harivate ja sotsiaalsete üritustega ning osaleme üle kooli- ja Eestilistel huvitavatel ettevõtmistel ning võimalusel kaasame teisi.
ITÜKi koduleht
MSI_logo_for_share2017

MSI

MSI eesmärgiks ühe maailma juhtiva mängurite kaubamärgina, on saada kõige usaldusväärsemaks nimeks mängurluses ja e-spordis. Nad on pühendanud loendamatuid tunde ja hulgaliselt resurssi espordimaailma arengule, et toetada maailma kõige edasipüüdlikumaid ja parimad mängijad. Vastutasuks kasutavad nad mängijate teadmisi ja kogemusi oma toodetes.
MSI Koduleht
logo-fullcolor

Arvutitark

Arvutitark OÜ on 2013. aastal loodud ettevõte, mis tegeleb arvuti- ja elektroonikakaupade müügiga. Meie uusima tehnoloogiaga valmistatud mitmekülgsest toodetevalikust leiavad sobiva nii firmad, tavakasutajad kui ka professionaalsed mängurid.
Arvutitark OÜ põhitegevusaladeks on arvutustehnika (s.h. lauaarvutid, sülearvutid, monitorid, printerid, digikaamerad ja muud komponendid ning varuosad) müük ja hooldus.
Arvutitarga koduleht

Sponsorid


balsnack
wolt
BoomMedia_transparent
monster

filmiklubi
networ
ahostel
bytelife_logo1

Exit_25mm
LAP_logod-labipaistev-taust
ggwp2-1